Jeśli masz synka, który jest ogromnym fanem piłki nożnej możesz zrobić mu wyjątkowy urodzinowy prezent. Z pewnością ucieszy się, widząc tort przypominający boisko piłkarskie lub piłkę do gry. Jeszcze większą radość sprawi mu świadomość, że prezent ten został zrobiony własnoręcznie przez bliską osobę. A więc nie ma sensu dłużej się zastanawiać. Znajdź przepis, który nakieruje cię na odpowiednią drogę i zrób wyjątkowy tort.

Aby zrobić małe cukiernicze arcydzieło wcale nie trzeba mieć dużych zdolności plastycznych. Każdy może wykonać piękny tort. Dekoracja staje się łatwiejsza dzięki gotowym ozdobom dostępnym w sieci i marketach oraz sklepach spożywczych. Jeśli chcemy zrobić boisko piłkarskie postawmy przede wszystkim na zielony lukier, który będzie pełnił rolę murawy. Gotową masę plastyczną bez problemu znajdziemy w wielu sklepach. Dokupmy do tego figurki piłkarzy i bramek i nasze boisko będzie gotowe. Jeśli chcemy postawić na piłkę, nasz tort musi być oczywiście okrągły. Najlepiej kupić opłatki tortowe, które wystarczy położyć na ciasto. Nie musimy mieć wówczas żadnych zdolności plastycznych. Oszczędzimy także sporo czasu, który przeznaczylibyśmy na żmudną dekorację.

Tort urodzinowy może być wspaniałym prezentem, o ile dostosujemy go do zainteresowań jubilata. Jeśli wykonujemy tort piłkarski pamiętajmy o drobnych szczegółach, które dodadzą mu uroku. Świeczka w kształcie piłki lub figurka z herbem ulubionej drużyny jubilata z pewnością wywoła radość na jego twarzy i sprawi, że spełni się każde urodzinowe życzenie.